1.4 TDI motor – Istorija motora , kvarovi motora

TDI motor

1.4 TDI motor je trocilindrična jedinica nemačke kompanije koja se koristi u kompakt i manjim automobilima.

1.4 TDI PD je zasnovan na motoru 1.9 TDI PD, smanjen je za jednan cilindar. Debitovao je u malom Volkswagen Lupu. Uskoro je došao do drugih, nešto većih modela koje nudi Volkswagen Grupa. Može se naći i u Audi A2, Seat Ibiza, Škoda Fabia i Volkswagen Polo.

Kao i motor 1.9 TDI PD, 1.4 TDI PD ima gvozdenu blok, aluminijumsku glavu, zupčasti kaiš i pumpa-dizna sistem ubrizgavanja.

Vrlo ekonomična jedinica. Nema filter čestica čađi i zato je pogodan za grad.

Kvarovi motora 1.4 TDI

1.4 TDI PD motor dotrajale dizne. Simptomi uključuju neravnomeran rad motora, a svetli lampica grejača tokom vožnje. Pre nego što odlučite za zamenu ili reparaciju neispravnih dizni, treba sprovesti detaljnu dijagnozu i isključiti neispravnost drugih delova sistema za ubrizgavanje.

Kvar turbine, kod vozila sa 90 ks remont je skuplji za popravku turbine sa promenljivom geometrijom.

Specifikacija: 1.4 TDI motor

Verzije 1.4 TDI PD 70 1.4 TDI PD 75 1.4 TDI PD 90
Ubrizgavanje pumpa-dizna pumpa-dizna pumpa-dizna
Zapremina motora 1422 cm3 1422 cm3 1422 cm3
Broj
cilindara/ventila
R3/6 R3/6 R3/6
Snaga motora KS/obr. u min. 70 /4000 75 /4000 90 /4000
Max. obrtni moment / obr. u min. 155 Nm/1600-2800 195 Nm/2200 230 Nm/1900

Modeli sa dizel motorom 1.4 TDI

Modeli Period proizvodnje
Audi A2 02.2002-08.2005
Seat Arosa 01.2000-06.2004
Seat Ibiza III 05.2002-11.2009
Seat Ibiza IV 07.2008-06.2010
Seat Cordoba II 10.2002-11.2009
Skoda Fabia I 01.2000-03.2008
Skoda Fabia II 01.2007-03.2010
Skoda Roomster 07.2006-03.2010
Volkswagen Lupo 01.1999-07.2005
Volkswagen Fox od 04.2005


Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *